fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Suvi on parim aeg puhkuseks, kõigile eranditult. Augustist alates toob aga iga uus suvepäev lähemale uue õppeaasta, ja see on vastutusrikas aeg nii õpilastele kui tudengitele, veelgi enam aga õpetajatele, kel on nii väga vaja jõudu varuda ja tervist tugevdada.

Õilis elukutse — õpetaja — omamoodi kutsumus, eneseohverdus, lakkamatu iseenda vaimne ja füüsiline kurnamine.

Eesti Veenikliinik on valmistanud haridusasutuste (ülikoolide, keskkoolide, lasteaedade jms), õppejõududele ja õpetajatele eripakkumise. 1.juunist kuni 1. septembrini kehtib kliiniku kõikidele veenihaiguste raviteenustele teie jaoks eripakkumine.

Eesti Veenikliinik tänab kõiki õpetajaid nende panuse eest noorte harimisse ning valmistas teile, kallid pedagoogid, tänutäheks eripakkumise.

Ülemäärane koormus on üks peamisi põhjuseid, mis tekitab jalgade valu ja ebamugavustunnet. Selline koormus võib hiljem tekitada veenilaiendeid ja teisi haiguseid. (Mis edaspidi võib areneda varikoosiks.)

Arsti konsultatsioon ja ultrahelidiagnostika — 65 €
Endovenoosne raadiosagedusravi / endovenoosne laserravi — soodustus 200 € operatsiooni hinnast
Veenide sulgemine VenaSeal liimiga – soodustus 500 € operatsiooni hinnast

Meie kliiniku arstidel on võimalik kasutada veenilaiendite raviks kõiki tänapäevaseid ravimeetodeid ning nad valivad nende seast alati parima ja just Teile sobivaima. Registreeruge konsultatsioonile ja Te veendute, et pole enam mingit põhjust arstivisiiti edasi lükata!

Kasutage aja broneerimisel salasõna “õpetaja”.

Olge terved ja ilusad ning astuge igasse uude päeva kergete sammudega!

Call Now Button