Patsientide tagasiside - Estonian Vein Clinic
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Patsientide tagasiside

Mul on ülimalt hea meel, et protseduur läks väga edukalt ja võin öelda, et tänaseks päevaks (protseduur tehti 04.detsember) on 90% minu varasemast probleemist ämblikveenidena kadunud tänu skleroteraapiale. Ainult paar üksikut kohta on veel veidikene tundlikud ja süstikohad kergelt sinised, kuid usun, et ka see taastub lähiajal. Suur tänu Dr. Vladislav Malikov´le suurepärase töö eest ning kindlasti soovitan ka tuttavatele pöörduda probleemide korral Veeniravi kliinikusse.
Melanie, dets.2020

Laserravi, skleeroteraapia

Oleme abikaasaga väga rahul tulemustega. Varikoos oli pikemat aega meil mōlemil. Netist sain teada EVC kliinikust. Olen juba kōikidele soovitanud EVC kliinikut ja teen seda edaspidi ka

Helena, märts 2018

Raadiosagedusablatsioon, skleroteraapia

Operatsioon oli valutu ja läks üllatavalt kiiresti. Kõndima sain kohe, tööle läksin järgmisel päeval. Spordiga alustasin uuesti umbes kahe nädala möödudes. Kompressioonsukkade kandmine oli alguses veidi harjumatu, kuid ei midagi võimatut. Operatsiooniga väga rahul!

Oskar, aprill 2017

Raadiosagedusablatsioon

Kõik sujus väga hästi. Arstid,õed ja vastuvõtusekretär on väga sõbralikud ja seletavad kõik kenasti lahti. Teenindus on täpne ja asjalik. Kui keegi tuttavatest peaks kurtma sama muret, siis kindlasti soovitan!

Anneli, september 2017

Juunis tegin dr.Lipingu juures RFA operatsiooni. Taastumine oli kiire, ilma komplikatsioonideta, vaid paar hematoomi. Suur tänu arstile ja kliiniku personaalile. Kõik on väga sõbralikud ja professionaalsed. Soovitan Teie kliinikut edaspidi tuttavatele.
Lilija, juuni 2018

Minifleboktomiia ja skleroteraapia

Olin kuulnud Riias asuvast veeniravi kliinikust, selle lehe kaudu sain ka teada, et Eestis tegutseb Veeniravi kliinik.

Olen varikoosi põdenud juba pikemat aega ja otsustasin, et on aeg hakkata ravima. Külastasin Eesti Veeniravi kliinikut, tehti diagnostika ja määrati operatsiooni aeg.

Arstiks oli dr. Priit Põder. Väga hea ja tark arst, kes on väga põhjalik ja kellega oli kerge suhelda. Pärast operatsiooni oli mitu põhjalikku järelkontrolli.

Kõikidest aegadest peeti kinni ja vastuvõtudel ei pidanud ootama.

Igati rahul teie kliinikuga ja dr. Priit Põdra tehtud tööga.

Kindlasti soovitan teie kliinikut ka oma tuttavatele kui kellelgi kunagi vajadust. Ise külastan teid varsti, sest teine jalg tahab ka kohendamist.

Aldo, märts 2017

Call Now Button