fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Patsientide tagasiside

Endovenoosne laserblatsioon, dr. Edgar Lipping

Peale rasedust tekkisid mu sääremarjadele veenilaiendid, pöördusin oma murega Estonian Vein Clinic’u poole, kus juba esimesest telefonikõnest oli tunda sooja ja sõbralikku õhkkonda.
Minu raviarstiks oli Edgar Lipping, kes tegi UH diagnostika ning selgitas välja, milline protseduur on minule parim.
Olin väga hirmul enne protseduuri, kuid kogu operatsioon kulges valutult ja kiirelt, tundsin ennast väga turvaliselt, mis oli minu jaoks üks olulisemaid aspekte, kuna hirm operatsiooni ees oli suur.
Peale operatsiooni tehti järel kontrollid ning tänaseks on mul jalad taas ilusad.
Soovitan väga Veeniravi kliinikut, nad on oma ala parimad!

Riina, mai 2022

Tere!
Märts kui hea teeninduse ja tunnustuse kuu pani mõtted liikuma. Olen saanud dr. Priit Põderilt nii palju abi ja seega elukvaliteedi olulise paranemise. Soovin veelkord edastada tänu ja tunnustuse ning jagada seda ülipositiivset kogemust Teie kliiniku lehel.
Dr. Priit Põder on üliandekas arst.
Minu olukord oli kujunenud väga keeruliseks ja tõsiseks, elukvaliteet oli äärmiselt kehv ja elutahe kadunud. Dr. Priit Põder tuli mulle PÄRISELT appi, tegutses tohutu entusiasmiga ja RAVI OLI TULEMUSLIK.
Dr. Priit Põder, olen Teile südamest tänulik parimal viisil läbi viidud raviprotseduuride eest!
Ene, märts.2022

VenaSeal liim

Pöördusin kliinikusse varikoosiga, dr. Lipping teostas ultrahelidiagnostikat ja koostas selle põhjal mulle raviplaani. Protseduur möödu hasti ja valutult. Ei jõudnud arugi saada kui protseduur algas ning millal juba lõppes. Kogu kliiniku personal on väga abivalmis, vastutulelik ja tähelepanelik. Mul on hea meel, et sattusin selliste heade spetsialistide kätesse. Olen tulemustega väga rahul! Kõik oli väga meeldiv.
Kindasti soovitan kõigile tuttavatele, kellel on probleeme veenidega.

Svetlana, august 2020

RFA protseduur, operatsioon dr. Lipping ja dr. Põder

Olen põenud varikoosi mitu aastat. Soovitati pöörduda Estonian Clinicusse,
sest nendel on kõige uuemad meetodid. Konsultatsioonil doktor väga
põhjalikult selgitas toimuvast protseduurist, et polnud hirmu.
Taastusin kiiresti ja isegi sukad ei tekitanud nii palju ebamugavust kui
arvasin.

Väga hooliv kollektiiv, õed ja arstid väga tublid.

Vladimir, juuli 2019

Juunis tegin dr.Lipingu juures RFA operatsiooni. Taastumine oli kiire, ilma komplikatsioonideta, vaid paar hematoomi. Suur tänu arstile ja kliiniku personaalile. Kõik on väga sõbralikud ja professionaalsed. Soovitan Teie kliinikut edaspidi tuttavatele.
Lilija, juuni 2018

Minifleboktomiia ja skleroteraapia

Olin kuulnud Riias asuvast veeniravi kliinikust, selle lehe kaudu sain ka teada, et Eestis tegutseb Veeniravi kliinik.

Olen varikoosi põdenud juba pikemat aega ja otsustasin, et on aeg hakkata ravima. Külastasin Eesti Veeniravi kliinikut, tehti diagnostika ja määrati operatsiooni aeg.

Arstiks oli dr. Priit Põder. Väga hea ja tark arst, kes on väga põhjalik ja kellega oli kerge suhelda. Pärast operatsiooni oli mitu põhjalikku järelkontrolli.

Kõikidest aegadest peeti kinni ja vastuvõtudel ei pidanud ootama.

Igati rahul teie kliinikuga ja dr. Priit Põderi tehtud tööga.

Kindlasti soovitan teie kliinikut ka oma tuttavatele kui kellelgi kunagi vajadust. Ise külastan teid varsti, sest teine jalg tahab ka kohendamist.

Aldo, märts 2017

Skleroteraapia, dr. Priit Põder

ESTONIAN VEIN CLINIC on parim veenide ja diagnostika kliinik. Patsiendid suunatakse juba registratuuris talle vajalikku kabinetti uuringule. Minu raviarst on üliandekas doktor Priit Põder, keda abistab ülihooliv ja osav õde Maria Pilshek. Juba esimesel visiidil tegi doktor Põder põhjaliku uuringu, siis analüüsiti uuringu tulemust. Dr Põder ütles väga kindlal toonil: “Mul on visioon Teid ravida. Ma saan Teid ravida.” Ja nii oligi. 17 aastat ei olnud ükski arst mulle nii positiivselt öelnud. Doktor Priit Põder oskab ja tahab patsienti parimal viisil ravida. Doktor Priit Põder ja õde Maria Pilshek on nii hoolivad ja inimlikud. Nad oskavad patsiendile arusaadavalt selgitada ravi ja kuidas saab patsient end ka ise aidata. Olen väga tänulik tulemusliku ravi eest, doktor Priit Põder ja õde Maria Pilshek. Nad on väga kõrgel professionaalsel tasemel meditsiinitöötajad.

Ene, november 2021

Mul on ülimalt hea meel, et protseduur läks väga edukalt ja võin öelda, et tänaseks päevaks (protseduur tehti 04.detsember) on 90% minu varasemast probleemist ämblikveenidena kadunud tänu skleroteraapiale. Ainult paar üksikut kohta on veel veidikene tundlikud ja süstikohad kergelt sinised, kuid usun, et ka see taastub lähiajal. Suur tänu Dr. Vladislav Malikov´le suurepärase töö eest ning kindlasti soovitan ka tuttavatele pöörduda probleemide korral Veeniravi kliinikusse.
Melanie, dets.2020

EVLA ,dr.Lipping

Pöördusin kliinikusse, sest jalad hirmsasti hakkasid valutama õhtuti.
Doktor tegi UH diagnostikat, selgitas minu valude põhjust ning pakkus
protseduuri.
Protseduur oli kiire ja praktiliselt valutu, jäin isegi vahepeal magama.
Tänan terve meeskonda, kõik on abivalmis ja sõbralikud.

Soovitan südamest Teid kõigile

Anne, juuni 2020

VenaSeal liim, skleroteraapia

Protseduuri käik oli üllatavalt mugav ja kestis lühemalt, kui olin oodanud. Arstiks oli dr. Priit Põder.
Personal on motiveeritud ja igati toetav. Kõrge teenuse kvaliteet. Patsienti suhtuti kui koostööpartnerisse.

Eduard E, august 2020

Laserravi, skleeroteraapia

Oleme abikaasaga väga rahul tulemustega. Varikoos oli pikemat aega meil mōlemil. Netist sain teada EVC kliinikust. Olen juba kōikidele soovitanud EVC kliinikut ja teen seda edaspidi ka

Helena, märts 2018

Protseduur EVLA

Protseduuri tegi dr.Lipping
kartsin, et protseduur on väga valus, kuid pettusin…… Arst on tõeline
professional, tegi kõik kiiresti ja peaaegu valutult,

Mati, märts 2018

Raadiosagedusablatsioon

Kõik sujus väga hästi. Arstid,õed ja vastuvõtusekretär on väga sõbralikud ja seletavad kõik kenasti lahti. Teenindus on täpne ja asjalik. Kui keegi tuttavatest peaks kurtma sama muret, siis kindlasti soovitan!

Anneli, september 2017

Raadiosagedusablatsioon, skleroteraapia

Operatsioon oli valutu ja läks üllatavalt kiiresti. Kõndima sain kohe, tööle läksin järgmisel päeval. Spordiga alustasin uuesti umbes kahe nädala möödudes. Kompressioonsukkade kandmine oli alguses veidi harjumatu, kuid ei midagi võimatut. Operatsiooniga väga rahul!

Oskar, aprill 2017

Call Now Button