fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Spetsialistid Tallinnas

veresoontekirurg Dr. Priit Põder

Dr. Priit Põder

Kardiovaskulaarkirurg
priitpo [at] evc.ee

on vaskulaarkirurg, kelle peamiseks huvialaks on uued endovaskulaarsed tehnikad. Ta on kaitsnud doktoritöö 2006 aastal Tartu Üikooli juures, täiendanud ennast vaskulaar- ja endovaskulaarkirurgia erialal Soomes, Rootsis ja Itaalias. Dr. Priit Põder on Eesti Veresoonte- ja Endovaskulaarkirurgia Seltsi asutajaliige ja esimees.

vasoloog Dr. Edgar Lipping

Dr. Edgar Lipping

Üldkirurg
edgar [at] evc.ee

on üldkirurg, kelle üheks peamiseks huvialaks on veenilaiendite kaasaegne ravi . Veenilaiendite kaasaegsete ravimeetodite alaselt on ta ennast täiendanud nii Eestis, Lätis kui Prantsustmaal. Dr. Edgar Lipping on European Venous Forumi liige.

veresoonte arst Dr. Edgar Lipping

Dr. Eeva-Liisa Rätsep

Vaskulaarkirurg
eeva-liisa [at] evc.ee

on lõpetanud veresoontekirurgia residentuuri. Erialastest suundadest pakub talle enim huvi innovatsioon nii endovaskulaarses kui ka endovenoosses ravis. Dr. Rätsep osaleb regulaarselt erialastel täiendustel, hiljuti viibis ta 3-kuulisel väljaõppel endovaskulaarsete tehnikate alal Rootsi juhtivas veresoontekirurgia keskuses. Ta on nii Eesti Veresoonte- ja Endovaskulaarkirurgia Seltsi kui Euroopa vaskulaarkirurge ühendava European Society for Vascular Surgery aktiivne liige.

fleboloog Dr.Vladislav Malikov

Dr. Vladislav Malikov

Radioloog
vladislav.malikov [at] evc.ee

Dr.Vladislav Malikov on lõpetanud radioloogia residentuuri aastal 2007. Spetsialiseerudes menetlusradioloogiks, tema huviorbiidis on erinevad väheinvasiivsed soonesisesed ravimeetodid nii jala-, keha- ja pea veresoontel. Väheinvasiivset fleboloogia subspetsialisatsiooni omandas Läti, Leedu ja Türgi suuremates fleboloogia keskustes ja juba aastast 2008 pakub kõrgel tasemel kaasaegset väheinvasiivset veeniravi Eesti elaniketele.

fleboloog Dr.Vladislav Malikov

Dr. Allan Aim

Üldkirurg

On üldkirurg, kes keskendub Estonian Vein Clinicus varikoosi ravile kaasaegsete meetoditega.

Jelizaveta Gorośina

Dr. Dmitry Maksin

Radioloog

Dr. Dmitry Maksin lõpetas 2018 aastal radioloogia residentuuri ning spetsialiseerus menetlusradioloogiks.
Estonian Vein Clinicus tegeleb ta väheinvasiivsete veresoonesiseseste raviprotseduuridega arteritel ja veenidel. Dr. Maksin on täiendanud ennast erialaselt Saksamaal, Türgis ja Prantsusmaal. Ta on Eesti veresoonte- ja endovaskulaarkirurgide seltsi liige.

Anna Jussipova

Anna Jussipova

operatsiooni õde (Beebipuhkusel)

Olen lapsest saati unistanud saada meedikuks ning ma viisin selle unistuse ellu, kui lõpetasin 2010. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala. Soov aidata inimesi on mu hinges tänapäevani.
Õe töös on minu arvates kõige tähtsam mitte ainult erinevate meditsiiniliste manipulatsioonide kvaliteetne sooritamine, vaid ka oskus kuulata inimene ära ja individuaalne lähenemine igale kliendile.
Ma olen töötanud Põhja-Eesti Regionaalhaiglas erakorraliste sisehaiguste osakonnas ning sama haigla operatsiooniosakonnas operatsiooniõena. Toetun mistahes protseduuri läbiviimisel oma teadmistele puhtusest ja steriilsusest.
Töötan tänase päevani operatsiooniõena Eesti Veenikliinikus, mis on spetsialiseerunud veresoontekirurgiale.

Anitra Srivastava

Anitra Srivastava

Administraator

Roman Henson

Roman Henson

Juhatuse liige

Olga Proskurnina

Olga Proskurnina

Kliiniku juhataja

Call Now Button