fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Meist

Roman Henson (Eesti), Priit Põder (Eesti) ja Maris Revalds (Läti) asutasid 2013 aastal veeniravikliiniku Estonian Vein Clinic. Veeniravi kliinik on sellest ajast aktiivselt tegutsenud üle terve Eesti, avades erinevates linnades diagnostikaga tegelevaid harusid.

Pakume oma klientidele veenihaiguste diagnostikateenust ja ravi ning ka esteetiliste probleemide eemaldamist. Meil on kõige kaasaegsem tehniline varustus: ultraheliseadmed, kirurgilised laser- ja raadiosagedusseadmed. Estonian Vein Clinic kuulub Balmed ekspertkliinikutte gruppi.

Dr. Priit Põder

Dr. Priit Põder on vaskulaarkirurg, kelle peamiseks huvialaks on uued endovaskulaarsed tehnikad. Ta on kaitsnud doktoritöö 2006 aastal Tartu Üikooli juures, täiendanud ennast vaskulaar- ja endovaskulaarkirurgia erialal Soomes, Rootsis ja Itaalias. Dr. Priit Põder on Eesti Veresoonte- ja Endovaskulaarkirurgia Seltsi asutajaliige ja esimees.
blank

Roman Henson

Roman Henson on Balmed Expert Clinics Group asutaja. Balmed ekspertkliinikute gruppi kuuluvad järgmised ettevõtted: Veeniravikliinik, Sooleravi kliinik, Jalakliinik, Lasergünekoloogia kliinik, ilukliinik vipMedicum, laserepilatsiooni kett LaserSecret, meditsiinitehnika müügi ja koolitustega tegelev ettevõte Baltic Lasers.
blank

Maris Revalds

Maris Revalds on Veselības centrs 4, Ltd juhatuse esimees. Veselības centrs 4 on üks suurimaid erameditsiiniasutusi Lätis, mis on pakkunud kõrgkvaliteetset meditsiiniteenust oma patsientidele juba 25 aastat. Veselības centrs 4 osutab veeniravi teenust alates 1996 (Baltic Vein Clinic).
Call Now Button