fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Lihtne võimalus – naudi edaspidi elu nagu oma hommikukohvi!

Kas olete kunagi mõelnud, et veenilaiendite ravi võiks olla sama lihtne kui hommikukohvi joomine? Jah, te lugesite õigesti!

Tänapäeval on veenilaiendite ravimine muutunud nii mugavaks ja tõhusaks, et kõnnite kliinikusse protseduurile ja peale seda lihtsalt väljute jalutama, ilma et peaksite oma elu vahepeal pausile panema.

Veenilaiendid on probleem, mis puudutab üha enam inimesi, eriti just naisi. Põhjuseks võivad olla mitmed tegurid, alates istuvast eluviisist kuni geneetilise eelsoodumuseni. Siiski, ärme langeme eksiarvamuse ohvriks, et veenilaiendid on vaid kosmeetiline mure. See võib olla märk suuremast probleemist – kroonilisest venoossest puudulikkusest.

Rita lugu on vaid üks inspireeriv näide sellest, kuidas veenilaiendid ei pea olema elukvaliteedi mõjutajaks. Muhud tema paremal jalal muutusid probleemiks, kuid õnneks oli sõbranna talle rääkinud ja soovitanud Estonian Vein Clinicut. Seal konsulteeris teda pädev arst ning ta läbis lasertehnoloogial põhineva veenilaiendite operatsiooni. Üllatuslikult oli taastumine kiire ja valutu – jalad on siledad terveks ravitud ning näevad ka kenad välja, ilma, et protseduuri järgselt oleks jalgadel haavu või valulikkust.

Mis teeb tänapäeval veenilaiendite ravi nii eriliseks? Lisame siia dr. Edgar Lippingu kommentaari: “Veenilaiendid ei ole pelgalt esteetiline probleem, vaid võivad kaasa tuua mitmeid sümptomeid nagu valu ja turse. Kuid tänapäeva meditsiin pakub lahendusi, mis ei nõua keerulisi operatsioone. Veenide sulgemine seestpoolt on muutnud raviprotseduuri kiireks ja tõhusaks, võimaldades patsientidel jätkata oma igapäevast elu ilma suurte katkestusteta.”
blank

Walk-in-walk-out protseduurid muudavad veenilaiendite ravi mugavamaks kui kunagi varem. Patsiendid saavad raviasutusse kõndida ja sealt lahkuda vaid mõne tunni möödudes. Nahalõikeid ei tehta ja seega pole ka armide muret. Tänu sellele saab naasta igapäevaste tegevuste juurde peaaegu kohe.

blank

Seega, kui tunned muret veenilaiendite pärast, ära karda abi otsida. Tulevikuravi on siin ja see on imelihtne ning valutu. Ära lase veenilaienditel oma elukvaliteeti mõjutada – samm pehme, sileda ja valutu tuleviku suunas on võimalik juba täna!

Vastuvõtule saab tulla kõigis Eesti suuremates linnades: Tallinnas, sealhulgas nii Tartus kui ka Pärnus. Seega on veenilaienditest vabanemine vaid ühe nupuvajutuse kaugusel – tee see otsus juba täna ning astu tervete jalgadega, naudi peatselt algavat suve muretult ja enesekindlalt.

Call Now Button