fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online
SUVEPAKKUMINE:
Endovenoosne raadiosagedusravi – soodustus 200€ operatsiooni tavahinnast.
Endovenoosne laserravi – soodustus 200€ operatsiooni tavahinnast.
Veenide sulgemine VenaSeal liimiga – soodustus 500€ operatsiooni tavahinnast.
Eripakkumine kehtib kuni 31.08.2021
NB! Enne operatsiooni on spetsialisti konsultatsioon kohustuslik.

Suvi on otseses mõttes meie jalgade jaoks kuumim aeg. Just sellel hooajal avaldub tervele kehale, sealhulgas ka veenidele, suur koormus mitte ainult intensiivse päikesevalguse, vaid ka kõrge õhutemperatuuri tõttu.

Varikoosiga patsiendid küsivad sageli, kas veenilaiendite operatsiooni on võimalik ka suvel teha. On levinud arusaam, et suvel ei ole operatsioonide läbiviimine lubatud. Selles peitub tõde – klassikalisi avatud operatsioone veenilaiendite eemaldamiseks suvel teha ei soovitata, sest operatsioonihaavad tuleb paranemise ajaks päikese eest peita.

Lahenduseks on kaasaegsed väheinvasiivsed ravimeetodid – laser, raadiosagedus ja liim – mida võib muretult teha ka palavate suveilmadega. Kaasaegsete ravimeetoditega ei tehta nahalõikeid – pole haavu, mis vajaksid paranemiseks varju või segaksid suvepuhkuse nautimist. Protseduurijärgselt on patsient koheselt võimeline naasma oma tavapäraste toimetuste juurde.

Ainuke ebamugav pisiasi – tugisukkades võib olla palav. Kuid pidades silmas seda, et ilma operatsioonita peab tugisukki kandma igapäevaselt, eriti suvel kui tromboosi oht veenilaienditele on suur, siis enamikule patsientidest ei tekita see mingisugust probleemi. Lisaks peetakse patsienti kahe nädala pärast täielikult terveks – sukad pole vajalikud ja saab pöörduda tagasi täisväärtusliku elu juurde. Päevitama, ujuma, nautima suve!


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  blank

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 619 0022.

  Call Now Button