fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Eesti Veenikliinik osales Medicine Estonia delegatsiooni koosseisus konverentsil, mis oli korraldatud Eesti meditsiiniturismi arendamiseks Soome. Konverents toimus Tallinki laeval ja pärast seda külastati ka Eesti Veenikliinikut Tallinnas.

Presentatsiooni käigus tutvustasime Soome turismispetsialistidele ja ajakirjanikele innovatiivseid ja väheinvasiivseid veeniravi meetodeid, mis on kasutusel meie kliinikus. Neil oli võimalus võrrelda, milliseid meetodeid kasutatakse veeniravis Eestis ja Soomes.

Tänapäevane veenilaiendite operatsioon meie kliinikus on päevakirurgia protseduur, nö. walk-in-walk-out protseduur. See tähendab, et patsient tuleb kliinikusse, kust ta protseduuri järgselt paari tunni pärast võib välja kõndida ja jätkata oma igapäevast elu, vajamata haiguslehte või taastumisaega.

Esitluse järgselt külastati Eesti Veenikliinikut. Kliinikus pidas meditsiiniosakonna juhataja kardio-vaskulaarkirurg dr. Priit Põder pressikonverentsi kaasaegsetest veeniravi meetoditest ja vastas külaliste küsimustele.Kõik külastajad said kliinikult väikese mälestuskingituse ja võimaluse ultraheli abil kontollida oma veenide seisukorda.

Call Now Button