fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

bioliimTuginedes Balti veenikliiniku Veselības centrs 4 (VC4) heale mainele maailmas ning sealsete fleboloogide suurepärastele teadmistele, rajas VC4 kaks aastat tagasi liimi meetodi tutvustamiseks Ida-Euroopa koolituskeskuse. Eesti Veeniravi kliiniku (EVC) veresoontekirurg Priit Põder külastas taas Balti veenikliinikut VC4, mis on EVC partnerkliinik, et täiendada oma teadmisi veeniravi valdkonnas.

 

 

Veenioperatsioonid liimi meetodil, kasutades meditsiiniseadet SAPHEON VenaSeal, viis läbi juhtiv veresoontekirurg, Balti veenikliiniku VC4 fleboloog Ints Ūdris, kelle professionaalsust hinnatakse kõrgelt ka mujal maailmas ning kes on autasustatud Sapheoni auhinnaga.

Liimi meetodil, mille puhul kasutatakse meditsiiniseadet SAPHEON VenaSeal, ravitakse peamiselt algstaadiumis veenilaiendeid, ning erinevalt varasematest endovenoossetest meetoditest on see veelgi vähem invasiivne (ei jäta arme), on patsienti eriti säästev, ei tekita operatsioonijärgset valu ega hematoome (verevalumeid), kuna ei traumeeri veeni. Veresoont ei eemaldata, selle asemel viiakse ühekordse kateetriga veresoonde ohutu ja tervisele kahjutu spetsiaalne loogiline liim, mille toimel veresoon sulgub ja muundub seejärel sidekoeks. Pärast operatsiooni pole vaja kanda tugisukki, taastumine on väga kiire, retsidiive ei esine. Lisaks sellele pole operatsiooni ajal vaja kasutada anesteesiat ega tuimastada veresoont, sest liimi tehnika on absoluutselt valutu.

Call Now Button