fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Biolitec ELVeS® Radial® on veenipuudulikkuse väheinvasiivne laserravi. ELVeS Radial™ ravi kujutab endast täpset ja väga efektiivset protseduuri, mis tagab patsiendile mugavustunde nii ravi ajal kui pärast seda. Tavalistest laseritest erineb kõnealune meetod selle poolest, et võimaldab teha Total EVLA – eemaldada veenikogumi täielikult, ilma lisaks täiendavaid meetodeid (nagu näiteks skleroteraapiat või minifleboktoomiat) kasutamata.

Meie Läti partner Baltic Vein Clinic on seda innovaatilist seadet kasutanud juba mitu aastat, nüüd on see laser ka Eesti Veenikliinikus. Riia arstid käisid meie kliinikus meie spetsialiste koolitamas. Eelnevalt on dr Priit Põder ja dr Allan Aim juba läbinud selle laseri koolituse Riias.

11.06 viidi Tallinnas Balti Veenikliiniku peaarsti Ints Udrise hoolsa järelevalve all läbi kolm operatsiooni. Koolitusest võtsid osa dr Eeva-Liisa Rätsep, dr Edgar Lipping, dr Vladislav Malikov, dr Priit Põder, dr Allan Aim, paar kuud tagasi meeskonnaga liitunud dr Dmitry Maksin ning kliiniku meditsiiniõed.

Lähemalt uuest laserist

Ülemaailmse lasertehnoloogia eestvedaja on ettevõte biolitec® radikaalselt muutnud endovenoosse laserteraapia tulevikku. Kombineerides 1470 nm lainepikkusega esimese meditsiinilise dioodlaseri toimet ELVeS® Radial® patenteeritud radiaalse (360°) kiirguse toimega pakub protseduur lihtsalt kasutatavat süsteemi, mis ravitulemusi märkimisväärselt parandab.

Unikaalne süsteem

Meetod põhineb veenidefektide eemaldamisel veresoone siseseina laserkiirgusega mõjutamisel. Kliiniliselt on tõestatud, et maailma esimese radiaalse kiirgusega lasersondi ELVeS Radial™ kombinatsioon 1470 nm lainepikkusega ELVeS Radial™ laseriga tagab laserkiire ühtlase suunadiagrammi, mis võimaldab vältida perforatsiooni, valu ning nahapõletuse tekkimise riski.

ELVeS® Radial® kahefaasilise kiirgusega kiudude väljatöötamise uus etapp tagab veelgi ühtlasema ja kudedele ohutuma valguskiirguse. Kaheringiline kiud ELVeS® Radial® ühendab endas seda eelist koos juurdepääsuga veresoonele 16GA.

Radiaalse energiakiirguse (360°) patenteeritud tehnoloogia koos kaheringilise otsakuga tagab veeniseina ühtlase fototermilise hävimise, garanteerides selle tõhusa sulgumise. See võimaldab viia läbi suure nahaaluse veeni (saphena magna) ja väikese nahaaluse veeni (saphena parva) kahesuunalise või kombineeritud ravi ühe protseduuri käigus.

blank

FUSION®-tehnoloogia

Tänu unikaalsele tehnoloogiale FUSION® pole kvartskiust otsak mitte lihtsalt valgusjuhi külge liimitud, vaid sellega kindlalt kokku sulatatud, et see suurtele temperatuuridele ja tõmbejõule vastu peaks. Otsaku veeni sees lahti tulemine ravi või sellega seotud protseduuri käigus on praktiliselt võimatu.
Ettevõtte biolitec® unikaalne ohutustehnoloogia bi-protect aitab kontrollida iga sondi ühekordset kasutamist, ennetades kulumist ja rikkeid.

Lisaks sellele saab minimeerida paikse anesteesia vajadust. Patsient kogeb soovitud tulemust kohe pärast protseduuri, mis on säästev ja minimaalselt invasiivne ning kestab 30–45 minutit.

Ravi käigus viiakse ELVeS Radial™ sond väikese sisselõike kaudu kahjustatud veeni. Seejärel juhitakse sondi kaudu veeni radiaalkiirgusega laservalgus, mis on täpselt sihitud. Patsientide tagasiside annab tunnistust vähesest valust või selle täielikust puudumisest nii protseduuri käigus kui pärast seda.

blank

Patsiendid võivad naasta oma tavapäraste toimetuste juurde kohe pärast ELVeS Radial™ ravi. Valides ELVeS Radial™ ravi, kogete järgmisi eeliseid:
• praktiliselt valutu taastumine
• maksimaalne mugavus patsiendile
• lühike raviaeg
• ei jää arme
• suurepärased meditsiinilised ja kosmeetilised tulemused
• kiire naasmine tavapäraste toimetuste juurde

blank
Call Now Button