fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online
Suvi on otseses mõttes meie jalgade jaoks kuumim aeg. Just sellel hooajal avaldub tervele kehale, sealhulgas ka veenidele, suur koormus mitte ainult intensiivse päikesevalguse, vaid ka kõrge õhutemperatuuri tõttu. Mõistame, et varikoosiga patsiendid võivad olla mures, kas veenilaiendite operatsiooni on võimalik suvel teha.
On levinud arusaam, et suvel ei ole operatsioonide läbiviimine lubatud. Selles peitub tõde – klassikalisi avatud operatsioone veenilaiendite eemaldamiseks suvel ei soovitata, sest operatsioonihaavad tuleb paranemise ajaks päikese eest peita. Kuid ärge heitke meelt! Meil on teile suurepärane uudis!
Estonian Vein Clinic pakub kaasaegseid ja väheinvasiivseid ravimeetodeid, – laser, raadiosagedus ja liim – mida võib muretult teha ka palavate suveilmadega. Kaasaegsete ravimeetoditega ei tehta nahalõikeid – pole haavu, mis vajaksid paranemiseks varju või segaksid suvepuhkuse nautimist. Protseduurijärgselt on patsient koheselt võimeline naasma oma tavapäraste toimetuste juurde.

Avastage kõige uuem ja vaieldamatult kõige mugavam ravimeetod veenilaiendite ravis – Venaseal liim. See revolutsiooniline tehnika võimaldab sulgeda puuduliku veenitüve väikeste liimikogustega. Tänu sellele saate nautida tõhusat ravi ilma operatsiooni ja pika taastumisperioodita. Taastage jalgade ilu ja tervis meie professionaalsete arstide juhendamisel.

Ärge laske veenilaienditel takistada teil suvest rõõmu tunda!

Broneerige konsultatsioon meie kogenud kirurgiga ja saate nõu, milline ravi sobib teile kõige paremini.

Meie meeskond on siin, et aidata teil taastada jalgade ilu ja tervis.

SUVEPAKKUMINE:

Z
Veenide sulgemine VenaSeal liimiga, 2 regiooni – soodustus 250€ operatsiooni tavahinnast.
Z

Veenide sulgemine VenaSeal liimiga, 1 regioon – soodustus 150€ operatsiooni tavahinnast.

Eripakkumine kehtib kuni 31.08.2023
NB! Enne operatsiooni on spetsialisti konsultatsioon kohustuslik.

Ilusat algavat suve!

Call Now Button