fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online
Eestis on saadaval üks kiire, tõhus ja kaasaegne meetod, mille puhul ei lähe tarvis operatsioonist taastumist, päikesevalguse eest peitu pugemist ega ka tugisukkade kandmist.
Ehkki suvehooaeg on kohe-kohe ukse ees, ei tekita see fakt rõõmsat ootusärevust nende jaoks, kes muretsevad oma jalgade väljanägemise ja heaolu pärast. Nimelt võivad suviselt soojad temperatuurid põhjustada jalgadel turseid või soovi varjata iga hinna eest jalgadele ilmunud veenilaiendeid.
Seda olulisem on aga pöörata tähelepanu oma jalgade tervisele ning ennetada probleeme enne, kui on juba liiga hilja. Õnneks on kaasaegsed ravimeetodid varikoosi ravis suure sammu edasi astunud, mis tähendab, et veenilaienditest on võimalik vabaneda vähem kui tunniga, ilma et peaksid kogu suvepuhkuse pühendama operatsioonist taastumisele.

Uuemad protseduurid võimaldavad veenilaiendeid ravida ka suvel

Kuigi veenilaiendite ravi puhul kujutab suur osa inimesi endiselt ette anesteesiaga läbiviidavat operatsiooni ning pikka taastumisaega, ei ole see tänapäeval enam sugugi nii keeruline protseduur kui varem.

Nimelt koguvad järjest enam populaarsust väheinvasiivsed meetodid, mille puhul ei lähe tarvis nahalõikeid ega ka anesteesiat. Suur hulk protseduure on tänaseks valutud ning võtavad orienteeruvalt aega vaid kuni 45 minutit. Kuna ei tehta nahalõikeid, pole ka haavu, mis paranemist vajaksid – lihtne!

Samuti arvatakse sageli ekslikult, et veenilaiendeid ei saa suvehooajal eemaldada. Mõnes mõttes vastab see tõele: klassikalisi avatud operatsioone pole tõesti soovitatav teha, sest haavu tuleb paranemise ajal päikesevalguse eest teadlikult peita. Kuumadel päevadel paksude tugisukkade kandmine võib paljude jaoks mõistetavalt olla ebameeldiv ja tüütu ning kahjuks tuleb seda reeglina teha ka paljude väheinvasiivsete meetodite puhul. Ühe väga tähtsa erandiga.

Veenilaiendite ravi viimane sõna

Nimelt leidub Eestis üks kiire, tõhus ja kaasaegne meetod, mille puhul ei lähe tarvis operatsioonist taastumist, päikesevalguse eest peitu pugemist ega ka tugisukkade kandmist. Veenilaiendite ravi viimaseks sõnaks on VenaSeal protseduur ehk lihtsamalt öeldes puudulike veenide sulgemine liimiga.

Protseduuri käigus viiakse veeni liimikateeter, mille kaudu süstitakse teatud vahemaa järel VenaSeal liimi, mis sulgeb veeni seestpoolt ning muudab selle silmale nähtamatuks. Et nahk tuimestatakse lokaalanesteetikumiga, ei kaasne protseduuriga ebamugavustunnet ega ka valu – vaid üks süst, ei midagi enamat.

Kui paljude veenilaiendite raviprotseduuride järel on soovituslik või vajalik arvestada teatud piirangutega, pole VenaSeal protseduuri puhul vaja muretseda – võid lihtsalt püsti tõusta ning oma igapäevatoimetuste juurde naasta, ilma et peaksid liikumist piirama või suveplaane ümber tegema.

Samuti pole tarvis kanda tugisukki, tänu millele saad rahus nautida suve, ilma et higistamise või ebamugavuse pärast pabistama peaksid. See fakt teeb protseduurist taastumise mõttes kiireima ja mugavaima kaasaegse ravimeetodi.

blank
Erinevus enne ja pärast VenaSeal protseduuri on selgelt ja kohe märgatav.

Miks valida VenaSeal protseduur?

Z
Kõige mugavam ja lühema taastumisajaga kaasaegne varikoosi ravimeetod
Z
Protseduurist ei jää ühtegi armi – hea kosmeetiline tulemus
Z
Protseduurijärgselt ei ole vaja kanda tugisukkasid
Z
Esineb vähem sinikaid ja valu võrreldes teiste kaasaegsete meetoditega
Z
Puudub vajadus anesteesia järele
Z
Sobib vanematele ja mitmete haigustega patsientidele
Z
Head kaugtulemused
Kaasaegset VenaSeal protseduuri pakub veenihaiguste diagnostikale ja ravile keskendunud Estonian Vein Clinic (EVC), kus on kasutusel kaasaegne tehniline varustus ning kõige uuemad meetodid. Kliiniku töötajate puhul on tegemist valdkonna parimate ekspertidega, kes pakuvad välja sobivaima raviplaani ja -meetodi.

Vastuvõtule saab tulla kõigis Eesti suuremates linnades, sealhulgas nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus. Seega on veenilaienditest vabanemine vaid ühe nupuvajutuse kaugusel – tee see otsus juba täna ning naudi peatselt algavat suve muretult ja enesekindlalt.

Call Now Button