fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0022 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0022 või broneeri online

Proktoloogi vastuvõtt

Arvukad uuringud on näidanud, et sagedane stress, istuv eluviis ja unehäired põhjustavad soolestiku probleeme. Sageli on neil haigustel pikk inkubatsiooniperiood, mistõttu patsiendid ei pruugi haiguste olemasolust teadlikud olla.

Kui olete märganud: probleeme väljaheitega, fekaalipidamatust, sügelust, ebamugavustunnet kõhu- või peranaalses piirkonnas, verejooksu roojamise ajal, kasvajaid, põhjendamatut nõrkust või ebatavalist kaalukaotust – soovitatame teil konsulteerida proktoloogiga. Kahjuks pöördutakse selliste probleemidega spetsialistide poole harva. Tuntakse süüd ja seoses probleemi “intiimsusega” ka valehäbi. Meie kliiniku arstid kutsuvad teid aegsasti proktooloogi külastama. Tehke seda enne kui ilmnevad tõsisemad probleemid.

Meie proktoloogia osakonnas võtavad teid vastu pikaajalise töökogemusega esmaklassilised arst-proktoloogid, kes teostavad vajalikke uuringuid ja panevad täpse diagnoosi.

proktoloog

Jelizaveta Gorośina

üldkirurg, proktoloogia suund

blank

Maria Pilshek

Med.õde

Kes on riskigrupis?

r

Raseduse viimases staadiumis naised.

Last ootavate naiste soolte koormus suureneb igal nädalal. Võimalike haiguste vältmiseks on rasedatel soovitatav proktooloogi juba varem külastada. Tõenäoliselt sellised patsiendid ravi ei vaja, kuid spetsialisti õiged nõuanded aitavad tulevastel emadel terviseprobleeme ennetada.
Naised pärast sünnitust.
Sünnituseaegsete tugevate tuhude puhul võib naistel olla surve soolte seintele, mis võib omakorda tekitada hemorroide. Kahjuks ei sõltu see probleem naise vanusest. Kuid õigeaegne arsti poole pöördumine aitab tüsistusi vältida.
r

Naised, kellel on alanud menopaus.

Sageli pöörduvad patsiendid arsti poole hormonaalsete muutuste tõttu. See probleem hõlmab tihtipeale kusepõie, pärasoole ja teiste väikese vaagna elundite limaskestade seinte õhenemist. See võib esile kutsuda mitmeid proktoloogilisi haigusi, kuid raviarsti õigeaegne külastamine ja soovituste järgimine aitavad komplikatsioone vältida.

r

Ülekaalulised.

Liigne mass koormab kogu keha, kaasa arvatud väikest vaagnat. Seda raskendab patsientide madal füüsiline aktiivsus ja sellest tulenevalt on märkimisväärselt raskendatud ka vaagnaorganite verevool. Nimetatud eluviisi puhul on patsientidel keeruline tekkinud probleemidega toime tulla. Seetõttu tuleb pöörduda arsti poole.
r

Inimesed, kes on kogenud halvatust.

Reeglina räägime patsientidest, kes on erinevatel põhjustel haiguse või trauma tõttu pikka aega liikumatus seisundis olnud. Selliste inimeste soolestik on talunud palju muutusi ja selle taastamine võib võtta märkimisväärselt palju aega.
r

Pärasoole vähi eelsoodumusega inimesed.

Soolte seisundit tuleks hakata regulaarselt kontrollima 35-40 aasta vanuselt. Arsti visiit võib õigeaegselt avastada varajases staadiumis onkoloogilise protsessi, kaitstes seeläbi patsienti edaspidisest haiguse kordumistest.

Miks valida EVC?

Kasutame varikoosi raviks

kõiki uuemaid meetodeid

Meie arstid võtavad osa rahvusvahelistest koolitustest

ja hoiavad end kursis uusimate veeniravi suundadega maailmas

Meie koostööparneriks on Baltic Vein Clinic

Baltikumi veeniravi liider
  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  blank

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 619 0022.

  Call Now Button